O NÁS

Informácie o spoločnosti BOLEX, s.r.o.

Sme moderná spoločnosť, ktorá sa snaží využívať najmodernejšie trendy v oblasti organizácie a riadenia. Sme aktívny na stredoeurópskom trhu a to na Slovensku v Čechách a Poľsku. Do budúcnosti by sme radi naše aktivity rozšírili aj o Maďarsko.

Máme ambíciu stať sa úspešnou spoločnosťou, ktorá bude približovať našim zákazníkom najmodernejšie inovatívne výrobky a technológie. Predmetom činnosti firmy je obchodná činnosť, zameraná na predaj a servis gastro zariadení, potravinárských strojov, zariadení, pomôcok a doplnkov pre domácich, menších i väčších komerčných výrobcov nápojov a potravín, ekologických technológií a zariadení pre zdravotnícku sféru a bezpečnosť.

Na stroje a zariadenia, ktoré distribujeme poskytujeme záručný aj pozáručný servis ako aj zabezpečujeme náhradné diely u našich partnerov.

Vzhľadom na určité osobné väzby k danému regiónu kde sídli naša spoločnosť, sme sa postupne posunuli aj do oblasti výroby nápojov a potravín. V obci Bolešov prevádzkujeme potravinársku výrobu zameranú na spracovanie ovocia, kde spracovávame ovocie pre ľudí s regiónu ako aj vyrábame výrobky na ďalší predaj.

Zároveň rozvíjame komunitnú činnosť prostredníctvom prevádzkovania lukostrelnice.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info